Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 26

Платная работа

Цена: 250.00грн.

Заказать работу

План 

Вступ. 3

1. Біологічні  фактори  гомінізації 4

2. Біологічні  передумови   виникнення  свідомості 6

3. Проблема грані між людиною і твариною.. 9

4. Загальні відмінності людини від тварини. 11

4.1. Відмінності психіки тварин і людини. 15

4.2. Біологічні відмінності людини від тварин. 18

Висновки. 24

Список використаної літератури. 25

Додатки. 26

Вступ

Гомінізацією називають процес олюднення мавпи, початок якому поклало формування перших специфічних людських особливостей, а завершенням була поява людини сучасного типу. Для людської лінії еволюції специфічно виникнення принципово нового способу поведінки - адаптації до трудової діяльності.

Основним чинником і критерієм гомінізації, безумовно, є культура, перш за все трудова діяльність. З цієї точки зору зрозуміла першорядна роль археологічного критерію.

Основними системами гомінізації є: прямоходіння, великий високорозвинений мозок, пристосована до трудової функції рука, а також дентиція - будова зубної системи. Всі ці морфологічні ознаки в тій чи іншій мірі відображають і зміни в поведінці. Тобто трудова діяльність входить у морфологічний критерій гомінідів опосередковано, через «відбиток» її в анатомічних структурах.

До сімейства гомінідів слід відносити всіх двоногих вищих приматів, які в тій чи іншій мірі пристосувалися до нової обстановки і були змушені вдаватися до використання, а потім і до виготовлення штучних засобів культурної адаптації.

Іншими складовими компонентами критерію можуть бути: достатньо високий рівень церебралізаціі і первинне пристосування руки до трудової діяльності «силового» напряму.

Фахівцями обговорюється цілий спектр чинників, які могли надати той чи інший вплив на процес гомінізації і його темпи: це підвищення рівня радіації, геомагнітні інверсії, вулканізм, землетруси, зміна характеру харчування, ізоляції та ін.

Закрыть

Факторы процесса гоминизации и проблема грани между человеком и животным

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22 и (050) 297–73–76
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.