Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 29

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

Зміст 

Вступ. 3

1. Біотехнологія харчових продуктів, продуктів бродіння та органічних кислот  5

2. Біотехнологічне використання молочнокислих бактерій і пекарських дріжджів  9

3. Біотехнологія сироваріння. 14

4. Мікроорганізми, що використовують в бродильній промисловості. Технологічні схеми спиртового і маслянокислого бродіння. 16

5. Біотехнології отримання вина, пива та міцних спиртних напоїв. 19

6. Мікроорганізми, що використовуються для синтезу органічних кислот. Біотехнологія отримання лимонної, оцтової і ітаконової кислот. 24

Висновки. 29

Використана література. 30

Вступ

Біотехнологія - це наука про методи і технології виробництва різних цінних речовин і продуктів з використанням природних біологічних об'єктів (мікроорганізмів, рослинних і тваринних клітин), частин клітин (клітинних мембран, рибосом, мітохондрій, хлоропластів) і процесів.

Коріння біотехнології йдуть в далеке минуле і пов'язані з хлібопеченням, виноробством та іншими способами приготування їжі, відомими людині ще в давнину.Наприклад, такий біотехнологічний процес, як бродіння за участю мікроорганізмів, був відомий і широко застосовувався ще в стародавньому Вавилоні, про що свідчить опис приготування пива, що дійшов до нас як записи на дощечці, виявленої в 1981 р. при розкопках Вавилона.

Наукою біотехнологія стала завдяки дослідженням і роботам французького вченого, основоположника сучасної мікробіології та імунології Луї Пастера (1822-1895).

У ХХ столітті відбувався бурхливий розвиток молекулярної біології і генетики із застосуванням досягнень хімії та фізики.Найважливішим напрямом досліджень є розробка методів культивування клітин рослин і тварин.І якщо ще зовсім недавно для промислових цілей вирощували лише бактерії і гриби, то зараз з'явилася можливість не тільки вирощувати будь-які клітки для виробництва біомаси, але і управляти їх розвитком, особливо у рослин.Таким чином, нові науково-технологічні підходи втілилися в розробку біотехнологічних методів, що дозволяють маніпулювати безпосередньо генами, створювати нові продукти, організми і змінювати властивості вже існуючих.Головна мета застосування цих методів - більш повне використання потенціалу живих організмів в інтересах господарської діяльності людини.У 70-і роки з'явилися й активно розвивалися такі найважливіші галузі біотехнології, як генетична (або генна) та клітинна інженерія, які поклали початок «нової» біотехнології, на відміну від «старої» біотехнології, заснованої на традиційних мікробіологічних процесах.Так, звичайне виробництво спирту в процесі бродіння - це "стара" біотехнологія, але використання в цьому процесі дріжджів, поліпшених методами генної інженерії з метою збільшення виходу спирту, - "нова" біотехнологія.

Закрыть

Биотехнология пищевых продуктов

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.