Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 33

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

План 

Вступ. 3

Розділ І. Біологічна характеристика Чорного амура. 5

1.1. Систематичне положення. 5

1.2. Біологія об’єкту дослідження. 6

Розділ ІІ. Розведення чорного амура  в природних умовах. 17

2.1. Підготовка ставів до нерестової компанії. 17

2.2. Відбір плідників на нерест. 19

2.3. Особливості проведення нересту. 22

2.4. Інкубація ікри та догляд за потомством. 25

Розділ ІІІ. Особливості розведення чорного амура в заводських умовах. 27

3.1. Відбір та підготовка плідників. 27

3.2. Відбір та запліднення статевих продуктів. 28

3.3. Інкубація ікри і та догляд за потомством. 31

Висновок. 32

Список використаної літератури. 34 

Вступ

Чорний Амур - дуже велика і гарна риба. На батьківщині вагою до 35 і більше кг при довжині до 1-1,2 м. Тіло покрите великою лускою. Свою назву Амур дістав із-за темної, практично чорної спини; усі його плавники темні, черево - трохи світліше. Відмітною особливістю цього виду риб є потужні зуби з добре розвиненими жувальними поверхнями. Це пристосування потрібне для здобичі молюсків з раковин. Чорний Амур любить воду з тихою, спокійною течією в місцях, де мешкають молюски.

Статева зрілість чорного Амура настає у віці близько 7-10 років, це дуже пізно в порівнянні з іншими короповими. Нереститься в другій половині червня - початку липня. Для цього самиця вибирає русла річок під час літньої повені. Вона выметывает до 700-800 тис. ікринок. Їх відносить в тихі затони течією, де вони знаходять сприятливі умови для розвитку і корму. Личинки Амура здатні і самі пересуватися у пошуках їжі. Ростуть Амури швидко і доживають до 12-13 років.

Істотними відмінностями чорного Амура від білого є його забарвлення і характер живлення. Забарвлення чорного Амура видно вже від його назви, вона злегка темна, навіть трохи чорна у відмінності від білого Амура у якого тіло світліше. Їжею чорного Амура служать личинки комах і молюски, але найбільше він віддає перевагу рибному комбікорму. Основна їжа Амура - вища водна рослинність. Амур із задоволенням поїдає очерети, осоку. У ставках, де його вирощують штучно, в якості підгодівлі використовують бурякове листя і траву.

Із-за нечисленності Амура у водах нашої країни рибу занесли в Червону книгу. 

Закрыть

Биология и рыбохозяйственное значение черного амура

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.