Характеристики работы

Курсовая

Количество страниц: 27

Платная работа

Цена: 300.00грн.

Заказать работу

План 

Вступ. 3

1. Стан безпеки праці в світі 4

2. Соціальний діалог в Європейському Союзі й Україна. 7

3. Міжнародні стандарти SA 8000 «Соціальна відповідальність» і  ISO 26000 «Настанова по соціальній відповідальності». 13

4. Основні принципи та впровадження соціальної відповідальності 16

5. Європейський Союз  і законодавство з охорони праці 21

Висновок. 27

Список використаної літератури. 28

Вступ

Сучасне виробництво характеризується наявністю різноманітних енергетичних систем з небезпечними для навколишнього середовища та людини чинниками, складними технологічними системами зі значною кількістю рухомих і різальних елементів, високим рівнем загазованості й пилу тощо. Навіть звичайна праця у бухгалтерії або у науковому відділі вже стає небезпечною для здоров'я працівника, тому що при цьому використовуються персональні обчислювальні машини (ПЕОМ), факси, ксерокси та інші прилади, без яких сучасна професійна діяльність неможлива, але всі вони мають високонебезпечні для людини фактори.

У вищих навчальних закладах (ВНЗ) готують майбутніх керівників виробництва, і від якості цієї підготовки залежить безпека виробництва та життя багатьох людей. Відповідальність за доручену інженеру справу вимагає від фахівця, й особливо керівника, знання питань, пов'язаних із забезпеченням безпечних та комфортних умов праці на відповідному рівні. Помилки у виконанні цього завдання можуть коштувати йому фінансової або адміністративної відповідальності, а за певних обставин - карної. Деякі з випускників ВНЗ після закінчення навчання йдуть працювати до іноземних фірм як в Україні, так і за її межами, а це потребує знання міжнародних"" матеріалів з питань охорони праці.

За останні кілька років було видано нові нормативні документи з питань безпеки праці, розроблено Концепцію розвитку охорони праці в Україні, прийнято новий Закон України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві і професійного захворювання, які призводять до втрати працездатності", що суттєво змінило державну систему виплат відшкодування потерпілим від нещасних випадків та їх близьким. Відбулися також інші зміни, які потребують внесення їх до питань, необхідних для вивчення у вищих навчальних закладах.

Закрыть

Европейская программа обучения в области охраны труда в отрасли

Заказать данную работу можно двумя способами:

  • Позвонить: (097) 844–69–22
  • Заполнить форму заказа:
Не заполнены все поля!
Обязательные поля к заполнению «имя» и одно из полей «телефон» или «email»

Чтобы у вас была возможность удостовериться в наличии вибраной работы, и частично ознакомиться с ее содержанием,ми можем за желанием отправить часть работы бесплатно. Все работы выполнены в формате Word согласно всех всех требований относительно оформления работ.