Характеристика роботи

Курсова

Кількість сторінок: 35

Платна робота

Ціна: 300.00грн.

Замовити роботу

ЗМІСТ

Вступ  3

Розділ І. Молодіжний туризм та його особливості   4

1.1. Характеристика молодіжного туризму в Україні та світі   4

1.2. Основні різновиди молодіжного туризму   6

Розділ ІІ. Розробка програми молодіжного туру до Рівненської області   13

2.1. Розробка схеми маршруту   13

2.2. Програмне забезпечення туру   13

2.3. Розрахунок вартості туру   17

2.4. Документальне оформлення туру   18

Висновок   26

Список використаних джерел   29

Додатки   32

Вступ

Молодіжний туризм привертає до себе все більшу увагу. Світова політика спрямована на надання максимальних можливостей і пільг для такого виду туризму. Нині в світі функціонує понад 300 туристичних організацій для молоді, у тому числі приблизно 30 організацій міжнародного молодіжного туризму. Щорічно до міжнародного молодіжного туристського обміну долучаються понад 25 мільйонів юнаків, дівчат, підлітків.

За даними фахівців 45% молодих людей віком від 18 років готові до різних пізнавальних та розважальних подорожей країною. Сьогодні для молоді представлений великий спектр послуг: різноманітні краєзнавчі тури Україною та умови проживання від комфортабельних готелів до дешевих хостелів. В більшості склалось враження, що такий відпочинок - надто дороге задоволення. На ці хибні думки наштовхнули ціни у середньостатистичних агенціях, які перш за все дбають про власне збагачення.

Програма "Молодіжний туризм" – дає змогу побачити відомі історичні та природні заповідники. Подорож, що триватиме від кількох днів до тижня, передбачає комплекс заходів. Денна програма насичена відвідуванням цікавих популярних місць. Буде також можливість вечірнього дозвілля . Ви зможете відвідати дискотеки, концерти та інші заходи на місцях проживання. Якщо це тур вихідного дня, тоді вдень екскурсія - вечері похід на дискотеку. Наша програма також надає вам чудову можливість за доступну ціну відвідати мальовничі місця країн-сусідів. До ваших послуг приватні готелі з доступними цінами і якісними умовами проживання. Наші подорожі є постійними і кількість бажаючих взяти участь у програмі весь час збільшується. Приємною несподіванкою буде і ціна поїздки, що в 2 рази є меншою від ціни на тур розрахований на багатого туриста.

Закрити

Молодіжний тур на Рівненщину

Замовити дану роботу можна двома способами:

  • Подзвонити: (097) 844–69–22
  • Заповнити форму замовлення:
Не заповнені всі поля!
Обов'язкові поля до заповнення «ім'я» і одне з полів «телефон» або «email»

Щоб у Вас була можливість впевнитись в наявності обраної роботи, і частково ознайомитись з її змістом, ми можемо за бажанням відправити частини даної роботи безкоштовно. Всі роботи виконані в форматі Word згідно з усіма вимогами щодо оформлення даних робіт.