Характеристика роботи

Курсова

Кількість сторінок: 64

Платна робота

Ціна: 300.00грн.

Замовити роботу

ЗМІСТ

Вступ 3

Розділ І. Характеристика пізнавального туризму як складової туристично – рекреаційного потенціалу Києва 5

1.1. Розвиток туризму в Україні 5

1.2 Характеристика пізнавального туризму 8

1.3 Київ – туристичний центр світового значення 10

1.3.1 Природно-рекреаційні та інфраструктурні ресурси Києва 11

1.3.2 Організація туристичної галузі в Києві 15

Розділ II. Розробка пізнавального туру до Києва 21

2.1 Розробка схеми маршруту 21

2.2 Програмне забезпечення туру 22

2.3 Розробка рекламної стратегії 27

2.4 Розрахунок вартості туру 29

2.5 Документальне оформлення туру 32

Висновки 48

Список використаних джерел 49

Додатки 51

Вступ

Туризм в сучасному уявленні – велика економічна система з різноманітними зв’язками між окремими елементами як у межах окремого господарства окремої країни, так і в межах зв’язків національної економіки зі світовим господарством в цілому. Взагалі можна констатувати, що бажання до переміщень у наш час стає рисою, притаманною дедалі більшій кількості людей. Туризм із привілеїв «класу, що відпочиває» стає нормою життя більшості населення. Швидкому розвитку туристичної діяльності сприяли успіхи науково – технічного прогресу, які збільшили частку вільного часу людей, зайнятих у виробництві, допомогли створити індустрію розваг і масового відпочинку. Водночас інтенсифікація праці, її одноманітність, урбанізація спонукають людину до пошуків якихось змін у власному житті, до отримання нових знань про таке розмаїття довкілля. Культурне самовираження народу завжди викликає інтерес. Природна допитливість туриста повідношеннюдорізнихкуточківсвітуутворюютьодинзнайбільшсильнихспонукальнихтуристськихмотивів. Туризм - це вид рекреації, пов'язаний з подорожами, в яких активний відпочинок поєднується із спортивною, оздоровчою та пізнавальною метою, найкращий спосіб знайомства з іншою культурою. Як результат, давно виділився і став самостійним такий вид туризму, як культурний, чи пізнавальний. Його основою є історико-культурний потенціал країни, що включає всю соціокультурне середовище з традиціями і звичаями, особливостями побутової та господарської діяльності.Актуальністю даної роботи є те, що розробка пізнавальних турів завжди користувалась популярністю серед різних верств населення, оскільки пізнавальний туризм охоплює всі аспекти подорожі, за допомогою якого людина дізнається про життя, культуру, звичаї іншого народу. Туризм, таким чином, є важливим засобом створення культурних зв'язків та міжнародної співпраці.

Особливості культури різних регіонів світу все частіше спонукають людей проводити відпустку в подорожі. При відвідуванні іншої країни туристи сприймають в цілому культурні комплекси, складовою частиною яких є природа. 

Об'єкти, відвідувані туристами, сприяють їх духовному збагаченню, розширенню кругозору. Культура є одним з основних елементів туристського інтересу, а це сприяє популяризації пізнавального туризму.

Метою роботи є розробка пізнавального туру до Києва.

Незважаючи на те, що практично будь-яку інформацію можна отримати з друкованих періодичних видань, художньої літератури та інших джерел, не старіє стара істина: «Краще один раз побачити, ніж сто разів почути». Тому, можливо, саме даний пізнавальний тур до Києва розкриє для Вас всю красу столиці, яку необхідно побачити хоча б раз в житті.

Закрити

Розробка пізнавального туру до Києва

Замовити дану роботу можна двома способами:

  • Подзвонити: (097) 844–69–22
  • Заповнити форму замовлення:
Не заповнені всі поля!
Обов'язкові поля до заповнення «ім'я» і одне з полів «телефон» або «email»

Щоб у Вас була можливість впевнитись в наявності обраної роботи, і частково ознайомитись з її змістом, ми можемо за бажанням відправити частини даної роботи безкоштовно. Всі роботи виконані в форматі Word згідно з усіма вимогами щодо оформлення даних робіт.