Кисневий редуктор 896D-15 для підводної екзотермічної різки

При підводній екзотермічній різке на глибинах 0-60 м доцільно застосовувати новий кисневий редуктор BROCO (Модель 896D-15), який поєднує в собі конструктивні достоїнства попередньої Моделі HVR-4401 і економічну продуктивність в оптимальному діапазоні робочого тиску.

Двухступеневий кисневий редуктор 896D-15

 Тиск на виході - до 15 панів.

 Продуктивність:

до 85 м3/ч при вхідному тиску 230 панів

до 58 м3/ч при вхідному тиску 31 бар

 Вбудований металокерамічний фільтр.

 Вбудований запобіжний клапан.

 Довговічна неопренова діафрагма.

 Манометри з ударопрочными поликарбонатными лінзами.

 Вхідне з'єднання – накидна гайка G3/4”.

 Вихідне з'єднання – штуцер М16х1.5.

Залежно від глибини виконання робіт по підводній екзотермічній резке змінюються вимоги до величини тиску і кількості кисню, що подається на електрод. Ефективність підводних робіт значною мірою визначається правильним підбором кисневого редуктора, який встановлюється на транспортному 40-літровому балоні з газоподібним киснем і знижує вхідний тиск газу, автоматично підтримуючи заданий постійний тиск і витрату газу на виході.

Щоб уникнути перевитрати кисню (при проведенні робіт на будь-яких глибинах) необхідне точне регулювання тиску подачі кисню через кисневий редуктор.

При роботі на глибинах до 30 м досить використовувати редуктор з витратою 50 м3/ч і вихідним тиском 10 панів. Такими характеристиками володіють, наприклад, вітчизняні редуктори РКО-50-1, БКО-50-4.

При збільшенні робочої глибини необхідно використовувати редуктор, проникний більше 70 м3/ч кисню під достатньо високим тиском. Російських редукторів з такими характеристиками немає, і ООО «ТЕТИС ПРО» пропонує професійним водолазним організаціям редуктори BROCO двох моделей:

– високопродуктивний редуктор HVR-4401 для глибоководних робіт

– економічний редуктор 896D-15 для робіт на глибинах до 60 м.

Кисневий редуктор BROCO (Модель HVR-4401) розроблений спеціально для використання в застосуваннях з високою витратою кисню. Редуктор HVR-4401, незалежно від величини вхідного тиску, забезпечує на виході постійний тиск кисню до 24 панів і номінальної продуктивності до 2.0 м3/мин, що дозволяє забезпечувати упевнене горіння електродів на робочих глибинах до 165 м.

Кисневий редуктор 896D-15 забезпечує на виході тиск до 15 панів і витрати кисню, залежно від ступеня наповнення транспортного балона, в діапазоні 58-85 м3/ч. Він забезпечує високу ефективність екзотермічної підводної резки на глибинах до 60 м.

Кисневий редуктор 896D-15 – двухступенчатый. Він складається з двох камер, суміщених в одному корпусі. У першій камері вхідний тиск знижується на 90%. Друга камера редуктора забезпечує точне регулювання вихідного тиску.

Редуктор приєднується до балона з киснем за допомогою накидної гайки з різьбленням G3/4” (права). Відбір газу здійснюється через штуцер з різьбленням М16х1.5 (права). У верхній частині редуктора розташовані манометри вхідного і вихідного тиску з удароміцними полікарбонатними лінзами. Редуктор обладнаний запобіжним клапаном і вбудованим фільтруючим елементом, який запобігає попаданню механічних частинок у внутрішні камери редуктора.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Характеристика роботи

Реферат

Кількість сторінок: 6

Безкоштовна робота

Закрити

Кислородний редуктор

Замовити дану роботу можна двома способами:

  • Подзвонити: (097) 844–69–22 та (050) 297–73–76
  • Заповнити форму замовлення:
Не заповнені всі поля!
Обов'язкові поля до заповнення «ім'я» і одне з полів «телефон» або «email»

Щоб у Вас була можливість впевнитись в наявності обраної роботи, і частково ознайомитись з її змістом, ми можемо за бажанням відправити частини даної роботи безкоштовно. Всі роботи виконані в форматі Word згідно з усіма вимогами щодо оформлення даних робіт.