Розклад уроків

Понеділок

1. Читання

2. Письмо

3. Природознавство

4. Трудове навчання

5. Математика

Вівторок

1. Читання

2. Письмо

3. Математика

4. Англійська мова

5. Фізкультура

Середа

1. Читання

2. Письмо

3. Математика

4. Фізкультура

Четвер

1. Музика

2. Природознавство

3. Образотворче мистецтво

4. Основи здоров’я

П’ятниця

1. Читання

2. Письмо

3. Математика

4. Англійська мова

5. Фізкультура

Розклад дзвінків

1. 8:30-9:05

2. 9:25-10:00

3. 10:30-11:05

4. 11:20-11:55

5. 12:10-12:45

Зміст роботи Дата проведення Відмітка про виконання
1. Підготовка до практики
  • 1)Познайомитись з вчителем-класоводом та учнями класу.
  • 2)Вивчити відповідні розділи програми початкових класів.
  • 3)Підготувати зразки наочності , дидактичні матеріали.
  • 4)Написання залікових планів-конспектів
2. Вивчення навчально-матеріальної бази школи. Планування роботи школи.
  • 1)Ознайомитися з роботою навчальних кабінетів, бібліотеки, методичного кабінету, спортзалу. Вивчити режим роботи школи.
  • 2)Вивчити особові справи учнів.
  • 3)Ознайомитись з плануванням школи: річним планом роботи, календарно тематичним-плануванням ,планом виховної роботи класовода.
  • 4)Вивчити матеріальне забезпечення виховного процесу в закріпленому класі.
3.



4.

Самостійне проведення навчально-виховної роботи. 1)Проведення виховних заходів. 2)Проведення уроків.

3)Перевірка усіх видів письмових робіт учнів.

4) Проведеннязалікових уроків у присутності вчителя-класовода.

Позакласна виховна робота в закріпленому класі.

  • 1)Складання планів-конспектів виховних заходів.
  • 2)
  • 3)
5. Виготовлення наочних посібників.
  • 1)Презентації.
  • 2)Малюнки.
  • 3)Картки.
6. Підсумки педагогічної практики. Підготовка документів до звіту.


Тема: Вправи на додавання і віднімання в межах 20. Задачі на знаходження невідомого доданка

Мета: формувати вміння додавати і віднімати в межах 20, розв'язувати задачі вивчених видів; розвивати увагу, логічне мислення, математичне мовлення; виховувати акуратність, працьовитість.

ХІД УРОКУ

I. Організаційний момент

Пролунав уже дзвінок —

Починається урок.

Будуть витівки й задачі,

Ігри, жарти, все для вас!

Побажаю вам удачі —

За роботу, в добрий час!

II. Повторення вивченого матеріалу

1 Мотивація навчальної діяльності

— Сьогодні на уроці математики вас очікують незвичайні пригоди. Подорожуючи разом з нашим героєм, ви покажете, як ви вмієте додавати і віднімати числа, розв’язувати задачі, логічно мислити. Тому я прошу вас, діти, бути уважними й активно працювати. Домовилися?

2 Усна лічба (роботаз числовим віялом)

— Знайдіть суму чисел 10 і 6; 8 і 2; 17 і 1; 6 і 3.

— Знайдіть різницю чисел 15 і 5; 18 і 1; 7 і 4; 12 і 10; 16 і 10.

— У тридев’ятому царстві жили-були Іван-Царевич і Василиса Прекрасна. Жили вони щасливо. Іван-Царевич ласкаво називав Ва-силису Прекрасну Ясним сонечком. Раптом прогримів грім, заблискала блискавка, і зникла Василиса, станула в повітрі, тільки встигла

крикнути: «Вибачай, Іване!» Іван-Царевич потужив, погорював і пустився на пошуки. Але куди йти, де шукати? А найголовніше — він не знав, хто викрав Василису. І він просить нас допомогти йому.

— Дізнатися ім’я лиходія нам допоможе правильне виконання першого завдання.

Діти виставляють відповіді математичного диктанту в таблицю на дошці. Потім перевертають картки і читають ім’я лиходія.

16 10 18 9

Злий

10 17 3 2 6

Кощ і й

— Лиходій відомий! Настав час вирушати у подорож разом з Іваном-Царевичем.

3 Складання, запис і розв'язування прикладів

— І ось перед нами будиночок. Як він називається? (Хатинка на курячих ніжках)

— А в хатинці стоїть скриня, у якій зберігається меч-кладенець. Баба Яга віддасть ключ тим сміливцям, які зможуть правильно скласти й розв’язати приклади.

— Розв’язавши правильно завдання Баби Яги, ви одержали ключ. З його допомогою Іван-Царевич зміг відкрити скриню і дістати меч-кладенець.

4 Гра «Стежки»

— А ми йдемо далі з Іваном-Царевичем. І от перед нами ліс.

Здрастуй, ліс — незвичний ліс,

Повний казок і чудес!

Ти про що шумиш листвою Ніччю темною, страшною?

Хто в глухомані твоїй сидить?

Що за звір? Що за птах?

Все відкрий, не приховай,

Ти ж бачиш — ми свої.

У цьому лісі є стежки, 3 ряди — 3 математичні стежки.

1 ряд: 15 - 5 - 3 + 10 - 1 - 6 + 2 - 10 = ...

2 ряд: 10 + 10 - 1 - 9 - 5 + 10 - 1 - 4 = ...

3 ряд: 16 - 6 - 2 + 10 - 1 - 7 + 3 - 10 = ...

— За ланцюжком кожний ряд починає рух по своїй стежці. Якщо ми правильно знайдемо значення, вийдемо на одну загальну стежку.

● Фізкультхвилинка

Раз — підняти руки вгору,

Два — нагнутися додолу.

Не згинайте, діти, ноги,

Як торкаєтесь підлоги.

Три, чотири — прямо стати,

Будем знову починати.

Руки — в боки,

Нахились вперед,

Нахились назад І направо, і наліво,

Щоб нічого не боліло.

Раз, два, три, чотири —

Набираємося сили.

Нахилились, повернулись,

До товариша всміхнулись.

III. Закріплення вивченого матеріалу

1 Порівняння виразів

— Стежка вивела нас до замку Кощія, що стоїть на величезній високій скелі. Біля замку чекає Івана-Царевича триголовий Змій Горинич, вірний друг Кощія. Прагне він Івана вогнем попалити, водою затопити.

— Щоб упоратися з ним, ми повинні порівняти вирази і вставити пропущений знак. Виконуємо це завдання з коментуванням.

10 + 7 □ 10 + 512 - 2 □ 5 + 5 13 - 3 □ 13 - 1

14 - 4 □ 14 - 10 7 + 3 □ 3 + 79 + 1 □ 20 - 10

2 Розв'язування задачі

— Ну, от і дісталися ми замку Кощія. Він зустрів Івана-Царевича такими словами: «Раз ти зміг мене дістатися, виконай моє завдання, і Василиса — твоя! Якщо не виконаєш — голова з плечей!»

У замку було 10 сторожових башт. Вісім з них охоронялися. Скільки башт було без охорони?

— Із чого складається задача?

— Повторіть умову задачі за коротким записом.

Охороняли — 8 б.

Не охороняли — ?

— Як дізнатися, скільки башт не охороняли?

і 10 б.

(Нахиляння тулуба вперед, торкаючись руками підлоги.)

(Нахиляння тулуба вперед-назад, праворуч-ліворуч.)

(Стрибки на місці.)

— Запишіть розв’язання задачі в зошит.

10 - 8 = 2 (б.)

— Як знайти невідомий доданок?

● Зорова гімнастика

3 Самостійна робота

— От Кощій і каже: «Ну, Іване, забирай Василису! Тільки тепер здогадайся, у якій залі я її сховав. Їх у мене три». Як і три стовпчики прикладів, які ви маєте розв’язати самостійно.

8 - 2 - 3 9 + 1 - 7 9- 8

9 - 4 - 4 8 + 2 - 6 7- 4

IV. Підсумок уроку. Рефлексія

— Перемогли ми Кощія, впоралися з його складними завданнями.

— І з’явилася перед Іваном зачарована Василиса-Прекрасна. Посадив він її на вірного коня й повіз до рідної домівки.

І от що вам сказав Іван-Царевич на прощання:

Складна була дорога,

Але з нею ми впоралися, друзі,

Таким талановитим діткам Дякую від серця я!

— Діти, а які знання й уміння знадобилися вам, щоб допомогти Івану-Царевичу?

— І стали Василиса з Іваном щасливо жити-поживати та добра наживати. — У подарунок від Івана ви одержуєте сонечко. А тепер підніміть усі сонечка. Подивіться, як світло стало в нашому класі!

Характеристика роботи

Реферат

Кількість сторінок: 38

Безкоштовна робота

Закрити

Звіт про проходження педагогічної практики в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

Замовити дану роботу можна двома способами:

  • Подзвонити: (097) 844–69–22
  • Заповнити форму замовлення:
Не заповнені всі поля!
Обов'язкові поля до заповнення «ім'я» і одне з полів «телефон» або «email»

Щоб у Вас була можливість впевнитись в наявності обраної роботи, і частково ознайомитись з її змістом, ми можемо за бажанням відправити частини даної роботи безкоштовно. Всі роботи виконані в форматі Word згідно з усіма вимогами щодо оформлення даних робіт.