Характеристика роботи

Курсова

Кількість сторінок: 26

Платна робота

Ціна: 300.00грн.

Замовити роботу

ЗМІСТ

ВСТУП 3

РОЗДІЛ 1. ПОСТАТЬ Ж.Ж. НОВЕРА У СТАНОВЛЕННІ ТАНЦЮ 5

1.1. Становлення творчої особистості Ж.Ж. Новера 5

1.2. Балетмейстерська діяльність Ж.Новера 9

РОЗДІЛ 2. ЖАН ЖОРЖ НОВЕР – РЕФОРМАТОР БАЛЕТНОГО МИСТЕЦТВА 17

2.1. Становлення дієвого балету в творчості Новера 17

2.2. «Листи…» Новера 19

2.3. Модель танцю Ж.Ж.Новера 21

ВИСНОВКИ 24

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 26

ВСТУП

Актуальність теми. Жан Жорж Новер - великий французький балетний танцюрист, хореограф і теоретик балету, творець балетних реформ. Вважається основоположником сучасного балету. З 1778 року - член Французької королівської академії танців.

Новерівські перетворення торкнулися і декорацій, і костюмів, і музики, у результаті чого балет став самостійним театральним жанром. Завдяки діяльності Новера танець стає діючим, осмисленим і емоційно-виразним. Погляди Новера вплинули на подальший розвиток балету і торкалися глобальних питань у хореографії.

Головні положення описані у книзі «Листи про танець і балет» торкаються таких тем як, відродження мистецтва танцю, його поділ, основні положення необхідні балетмейстерам, про вибір сюжетів, про правила створення балету, про виразність фігур та непридатність масок-всі ці питання вирішують балетмейстери і сьогодні, і користуються знахідками Новера. Тому можна казати, що окремо книга «Листи про танець і балети» э дуже актуальною і зараз.

Значення драматургії і художнього образу в балетному спектаклі, прагнення до «наслідування життя», до розкриття думок і почуттів героїв твору за допомогою танців і пантоміми, союз хореографа і композитора, тобто єдність музичного і хореографічного рішень, принцип контрасту в побудові спектаклю, значення хореографічного сценарію – усе це проблеми, що хвилюють діячів балету і сьогодні, оскільки аналогічні задачі їм доводиться вирішувати і нині.

Об’єкт дослідження – балетний театр.

Предмет дослідження – творча діяльність Ж.Ж. Новера

Мета курсової роботи - з’ясувати значення реформ Ж.Ж. Новера для розвитку балетного театру.

Для досягнення поставленої мети, ми повинні вирішити наступні завдання:

Дослідити становлення творчої особистості Ж.Ж. Новера;

Проаналізувати балетмейстерський доробок Ж.Ж. Новера;

Дослідити літературну спадщину Новера;

Розкрити вклад реформ Новера у розвиток балетного мистецтва.

Методи дослідження: В роботі під час виконання визначених завдань було застосовано:аналітичний метод – для аналізу літератури, причинно-наслідкових особливостей;історичний метод – для аналізу становлення хореографічної культури;порівняльний метод – для дослідження тенденцій розвитку хореографії XVIII-XIX ст.; метод класифікації – для структурування досліджуваного матеріалу та метод систематизації.

Структура роботи: курсова робота складається зі вступу, двох розділів, висновків та списку використаної літератури.

Закрити

Сутність реформ Ж.Ж.Новера для балетної вистави

Замовити дану роботу можна двома способами:

  • Подзвонити: (097) 844–69–22
  • Заповнити форму замовлення:
Не заповнені всі поля!
Обов'язкові поля до заповнення «ім'я» і одне з полів «телефон» або «email»

Щоб у Вас була можливість впевнитись в наявності обраної роботи, і частково ознайомитись з її змістом, ми можемо за бажанням відправити частини даної роботи безкоштовно. Всі роботи виконані в форматі Word згідно з усіма вимогами щодо оформлення даних робіт.