Характеристика роботи

Курсова

Кількість сторінок: 30

Платна робота

Ціна: 300.00грн.

Замовити роботу

ЗМІСТ

ВСТУП 3

РОЗДІЛ 1. ІСТОРИЧНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ БАЛЬНИХ (СПОРТИВНИХ) ТАНЦІВ 5

1.1. Виникнення та розвиток бальних танців 5

1.2. Історія танців європейської програми 9

РОЗДІЛ 2. СТИЛЬ І ХАРАКТЕР ЄВРОПЕЙСЬКИХ БАЛЬНИХ ТАНЦІВ 16

2.1. Повільний вальс та віденський вальс 16

2.2. Танго – сучасний бальний танець 21

2.3. Фокстрот та квікстеп 26

ВИСНОВКИ 29

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 31

ВСТУП

Бальні танці — різновид парних танців, упорядкованих та кодифікованих для спортивних змагань. Спортивні танці визнаються Міжнародним олімпійським комітетом у якості кандидата в олімпійські види спорту. Поряд із спортивним аспектом бальні танці мають також соціальне значення, оскільки їх танцюють у всьому світі для розваги й задоволення і широко використовують в сценічному мистецтві: в театрі, кіно, на телебаченні.

В широкому розумінні бальним танцем можна назвати будь-який розважальний танець, який можна танцювати на балах, у танцювальних залах чи салонах. Однак із організацією мережі танцювальних змагань, цей термін набув вужчого, специфічного значення. В цьому вужчому значенні до бальних танців відносять танці, визнані міжнародними танцювальними організаціями або місцевими організаціями в окремих країнах. Міжнародні змагання з бальних танців поділяються на дві програми: стандартну і латиноамериканську, до кожної з яких входять по п'ять танців: вальс, віденський вальс, фокстрот, квікстеп та танго до стандартної програми, самба, румба, ча-ча-ча, пасодобль та джайв до латиноамериканської програми.

Віденський Вальс чудово романтичний бальний танець. Єдиний бальний танець, що має своїм завданням висловити почуття тріумфу, ніжної прихильності, поваги, і захоплення за допомогою безперервних обертань. Приблизно на початку 1830 року, композитори Франс Ланнер і Йоганн Штраус написали кілька, дуже відомих зараз, вальсів нашої ери, сприяючи тим самим розвитку і популярності цього бального танцю.

Бальний танець Квікстеп виник протягом 1-ї Світової війни в передмісті Нью-Йорка, спочатку виконувався африканським танцюристами.

Квікстеп це веселий, швидкий, енергійний бальний танець, дуже ефективно поєднує, ігровий характер швидких блискавичних стрибків, кіков, розворотів, нахилів, поз і м'якою, що стелиться пластики руху танцювальної пари.

Повільний вальс. Так як темп Віденського Вальсу був достатньо швидким, то незабаром композитори почали писати музику, яка була набагато повільніше. Від цієї музики розвинувся новий стиль Вальсу, званого Бостоном.

Бальний танець Повільний вальс це повільний ліричний бальний танець з дуже характерно вираженою і яка постійно повторюється хвилею прибою, що створює враження польоту і невагомості. Особливу привабливість і виразність цього бального танцю може надати більш м'який характер виконання знижень. Управління партнером пари носить м'яко завуальований, прихований характер.

Фокстрот - бальний танець, який народився у двадцятому столітті і був названий так на честь Американського виконавця Гаррі Фокса.

Незвичайно гармонійний бальний танець, що поєднує насамперед неповторну скользящесть кроків, легкість, легкість. Мабуть, тільки тут обидва партнери повністю зливатись в бальному танці, як єдине ціле. Дійсно неповторний, непорівнянний ні з чим бальний танець.

Танго дуже м'який танець за своїм рухам бальний танець, однак постійно і несподівано змінюваний від стриманого до напористого –агресивного. Еротичні зовні стриманий. Чіткий уривчастий ритм цього бального танцю несподівано варіюють перш за все руки і голова. Роль партнера в цьому бальному танці однозначно чільна з явною демонстрацією зайвої рішучості.

Метою даної курсової роботи є дослідження стилів та характеру європейських бальних танців.

Закрити

Стиль і характер європейських бальних танців

Замовити дану роботу можна двома способами:

  • Подзвонити: (097) 844–69–22
  • Заповнити форму замовлення:
Не заповнені всі поля!
Обов'язкові поля до заповнення «ім'я» і одне з полів «телефон» або «email»

Щоб у Вас була можливість впевнитись в наявності обраної роботи, і частково ознайомитись з її змістом, ми можемо за бажанням відправити частини даної роботи безкоштовно. Всі роботи виконані в форматі Word згідно з усіма вимогами щодо оформлення даних робіт.