Зміст

Вступ

Розділ I. Торгово-економічний стан Швеції на сучасному етапі

Розділ II. Торгові марки Швеції

2.1. Шведський Автопром

2.1.1. Volvo/Вольво

2.1.2. Saab/Сааб

2.1.3. Scania/Сканія

2.2. Торгові марки шведського одягу

2.2.1. H & M

2.2.2. Cheap Monday/Чіп Мандей

2.2.3. Acne/Акні

2.3. Косметичні торгові марки Швеції

2.3.1. Oriflame/Оріфлейм

Висновки

Список використаних джерел

Вступ

Торгові марки Швеції представлені в самому широкому діапазоні, як на внутрішньому ринку країни, так і в масштабах всього світу. Забезпечують стійкість шведської економіки знамениті своєю якістю продукції багато брендів.

У тому числі і всесвітньо відомі: Електролюкс, Вольво, Сааб. Торгові марки Швеції по праву займають одне з найпочесніших місць у світовій торгівлі. Шведська якість і дизайн виробленої продукції дозволяють торговим маркам цієї країни витримувати жорстку конкуренцію в умовах глобальної торгівлі.

Дуже цікава історія нині вже автомобілебудівного шведського заводу Сааб. Як і БМВ в свій час, цей шведський завод починав свою діяльність з виробництва різного роду літаків і комплектуючих до авіа продукції. Але, з плином часу, керівництво прийняло рішення почати серійний випуск легкових автомобілів під цією торговою маркою. Зараз, Сааб випускає досить відомі всьому світу легкові автомобілі і відомі тільки у вузьких колах авіаційні двигуни, якими, до речі, оснащують найостанніші розробки, як військових, так і цивільних повітряних суден, що красномовно говорить про якість продукції цього заводу. Легковий транспорт теж став досить відомий по всьому світу, в Росії чимало шанувальників автомобілів марки Сааб, однією з головних рис якої, крім неперевершеної якості, є ще й завжди самий сучасний дизайн.

Разом з автозаводом Сааб, активно працює в цій країні завод Вольво. Чия продукція навряд чи потребує зайвих коментарів. Машини вольво люблять і знають по всьому світу.

Одним з головних переваг цієї марки є безпека. Неперевершений рівень безпеки цих автомобілів гармонійно доповнюється найсучаснішим дизайном кожної нової моделі, тому Вольво у всьому світі вважається кращим поєднанням вишуканого смаку дизайнерів і таланту шведських інженерів цього заводу.

Впевнено можна сказати, що автомобільні торгові марки Швеції не залишать байдужим нікого.

Торгові марки Швеції, завдяки вмілій економічній політиці з боку держави, легко тримаються попереду багатьох своїх конкурентів як усередині країни, так і за її межами.


Розділ I. Торгово-економічний стан Швеції на сучасному етапі

Швеція – країна з орієнтованою на експорт змішаною економікою, в якій присутня сучасна система розподілу, чудові внутрішні і зовнішні комунікації, і кваліфікована робоча сила. Деревина, гідроелектроенергія і залізна руда складають матеріально-сировинну базу економіки, великою мірою орієнтованої на зовнішню торгівлю. Шведський технічний сектор становить 50% продукції та експорту. Телекомунікації, автомобільна промисловість і фармацевтичні промисловості також дуже важливі. Сільське господарство складає 2% ВВП і зайнятості.

20 найбільшими по товарообігу зареєстрованими в Швеції компаніями в 2014 році були Volvo, Ericsson, Vattenfall, Skanska, Sony Ericsson Mobile Communications AB, Svenska Cellulosa Aktiebolaget, Electrolux, Volvo Personvagnar, TeliaSonera, Sandvik, Scania, ICA, Hennes & Mauritz, Nordea, Preem, Атлас Copco, Securitas, Nordstjernan і SKF. Шведська промисловість знаходиться переважно у приватних руках; на відміну від деяких інших промислово розвинених країн Заходу, таких як Австрія, Італія чи Фінляндія, державні підприємства в Швеції завжди мали незначну важливість. Один важливий виняток цьому правилу - LKAB - належить державі компанія гірничої промисловості, головним чином провідний бізнес, що зосереджений в північній частині країни.

Зайнятість у Швеції становить приблизно 4,5 мільйона жителів, з яких приблизно одна третина з вищою освітою. Скасування держконтролю, глобалізація, і зростання технологічного сектора стали ключовими двигунами продуктивності у Швеції.

У 2010 році Швеція посіла друге місце в рейтингу найбільш конкурентоспроможних економік світу, обігнавши США і Сінгапур. Згідно зі звітом з глобальної конкурентоспроможності 2010-2011, підготовленому Всесвітнім економічним форумом, Швецію випереджає лише Швейцарія, яка очолює список другий рік поспіль. Як повідомляється в доповіді міжнародної організації, Швеція піднялася на дві позиції, відтіснивши з другого місця на четверте Сполучені Штати Америки. Сінгапур, як і раніше, займає в рейтингу третє місце. Північні сусіди Швеції також опинилися в першій двадцятці - Фінляндія на сьомому, Данія - на дев'ятому, а Норвегія - на 14-му місці.

Швеція відхилила євро на референдумі в 2003 році, і таким чином Швеція підтримує свою власну валюту, шведську крону (SEK). Шведський Центральний банк - заснований в 1668 році є найстарішим центральним банком у світі - в даний час зосереджується на стабільності цін (цільова інфляція 2%).

Темпи росту промислового виробництва Швеції, % до попереднього року

Джерело - CIA World Factbook

Характеристика роботи

Реферат

Кількість сторінок: 17

Безкоштовна робота

Закрити

Торгові марки Швеції

Замовити дану роботу можна двома способами:

  • Подзвонити: (097) 844–69–22
  • Заповнити форму замовлення:
Не заповнені всі поля!
Обов'язкові поля до заповнення «ім'я» і одне з полів «телефон» або «email»

Щоб у Вас була можливість впевнитись в наявності обраної роботи, і частково ознайомитись з її змістом, ми можемо за бажанням відправити частини даної роботи безкоштовно. Всі роботи виконані в форматі Word згідно з усіма вимогами щодо оформлення даних робіт.