загрузка...
загрузка...
Характеристика роботи

Курсова

Кількість сторінок: 51

Платна робота

Ціна: 150.00грн.

Замовити роботу
Закрити

Можливості програми CorelDraw

Замовити дану роботу можна двома способами:

  • Подзвонити: (067) 380–84–93, (097) 844–69–22 та (050) 297–73–76
  • Заповнити форму замовлення:
Не заповнені всі поля!
Обов'язкові поля до заповнення «ім'я» і одне з полів «телефон» або «email»

Щоб у Вас була можливість впевнитись в наявності обраної роботи, і частково ознайомитись з її змістом, ми можемо за бажанням відправити частини даної роботи безкоштовно. Всі роботи виконані в форматі Word згідно з усіма вимогами щодо оформлення даних робіт.

ЗМІСТ

ВCТУП.. 3

РОЗДІЛ 1. ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО CORELDRAW... 5

1.1. Початок роботи з CorelDRAW... 5

1.2.Структура вікна. Запуск програми. 6

1.3. Створення і відкриття документу. 9

1.4. Зміна параметрів документу. Збереження документу. 11

РОЗДІЛ 2. ОПИС ІНСТРУМЕНТІВ ДЛЯ РОБОТИ З CORELDRAW... 14

2.1. Інструменти для побудови об’єктів. 15

Інструмент Pen. 15

Інструмент Ellipse. 18

Інструмент Polygon. 19

2.2. Інструменти редагування в CorelDRAW... 22

Виділення об’єктів інструментом Pick. 22

Інструмент Shape. 30

Інструмент Fill 34

2.3. Копіювання і дублювання об'єктів. 38

2.4. Основи введення тексту в CorelDraw.. 45

ВИСНОВКИ.. 50

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ.. 52

ВCТУП

CorelDRAW - редактор векторної графіки, мабуть, найвідоміший продукт корпорації Corel. Програма хороша як для професіоналів, так і для любителів, зарекомендувала себе, як ідеально підходить для розробки комп'ютерної графіки, ілюстрацій, макетів і логотипів, брошур, рекламних проспектів, web-графіки і багато чого іншого, а доступність у використанні та простота реалізації досить складної графіки робить цей пакет ще більш популярним.

Графічний редактор CorelDRAW призначений для роботи з векторною графікою і є безсумнівним лідером серед аналогічних програм. Популярність CorelDRAW пояснюється великим набором засобів створення і редагування графічних образів, зручним інтерфейсом і високою якістю одержуваних зображень. Особливо зручний CorelDRAW при створенні ілюстрацій, що складаються їх безлічі малюнків, фотографій і написів. Розмістити у потрібних місцях компоненти зображення за допомогою CorelDRAW надзвичайно просто. У пакет програм CorelDRAW окрім власне редактора векторної графіки входить редактор растрової графіки Corel Photo-Paint. Інтерфейс обох програм дуже схожий, а по можливостях вони доповнюють один одного. Використовуючи ці дві програми, можна виконати практично будь-яку, найскладнішу, графічну роботу.

За допомогою CORELDRAW можна легко побудувати криву, геометричну фігуру або букву тексту, швидко і з високою точністю відкоректувати їх форму, зігнути текст по заданій криволінійній траєкторії, перетворити в машинну виставу зроблений від руки ескіз і багато що інше. Спільне вживання різних інструментів CORELDRAW дозволить отримувати масу графічних ефектів: перетворення рядка тексту або графічного об'єкту в перспективні ізометричні зображення, вигинання, оконтуровування, обертання і перетворення на рельєф тексту або об'єкту, покроковий перехід одного об'єкту або тексту в іншій, дзеркальні відображення, маскування ділянок зображення та інші, у тому числі тривимірні ефекти

Багато інструментів CORELDRAW багатофункціональні, і після їх вибору на екрані з'являється панель інструменту. Інструменти панелі графіки CORELDRAW підрозділяються на три категорії: одні дозволяють будувати графічні об'єкти, другі призначені для редагування раніше побудованих об'єктів, треті служать для зміни зовнішнього вигляду екрану, забезпечуючи максимум зручностей при роботі.

Метою даної роботи є розкриття можливостей використання комп’ютерних технологій при оформленні методичних матеріалів для батьківських зборів, свят, що дає додаткову можливість здійснювати акцент на індивідуальному підході до розвитку особистості кожного учня.