Характеристика роботи

Курсова

Кількість сторінок: 31

Платна робота

Ціна: 300.00грн.

Замовити роботу

ПЛАН

ВСТУП 3

І. ОРГАНІЗАЦІЙНА ЧАСТИНА 4

1.1. Організація роботи 4

1.2. Обладнання, інструменти та інвентар 6

ІІ. ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТА 10

2.1. Товарознавча карта сировини 10

2.2. Технологія приготування страви 16

2.3. Вимоги до якості та подачі страв 23

ІІІ. САНІТАРНІ ВИМОГИ ДО КУЛІНАРНОЇ ОБРОБКИ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ 24

ВИСНОВКИ 29

ЛІТЕРАТУРА 30

ДОДАТКИ 31

ВСТУП

Молочні супи готують з макаронними виробами, крупами і овочами на незбираному молоці або суміші молока з водою (40% води, 60% молока). Крім натурального молока, для супів можна використовувати молоко згущене стерилізоване без цукру, молоко коров'яче незбиране сухе.

В якості макаронних виробів підійдуть будь-які, хоча цікавіше, звичайно, брати не товсті величезні макарони, а менші вироби, наприклад, вермішель. Чудово підійдуть і невеликі фігурні макарони, такі як зернятка, кілечка або зірочки, букви. Фігурні макарони сподобаються дітям, і процес прийому їжі перетвориться в захоплюючу пригоду.

Макаронні вироби, крупи з цілих зерен погано розварюються у молоці, тому їх спочатку варять до напівготовності у воді, а потім у молоці.

Молочні супи варять невеликими порціями, оскільки при тривалому зберіганні погіршуються колір, запах, консистенція і смак. Готовий суп заправляють вершковим маслом або маргарином.

Подають гарячими з вершковим або топленим маслом, цукром, джемом, повидлом, медом (20-30 г на порцію), корицею, якою посипають кашу (0,5 г на порцію).

Молочний суп з макаронами - поживна і ситна страва, яка знайома всім ще з дитинства. Готувати її можна з різними видами і сортами макаронних виробів, на плиті і в мультиварці.

Закрити

Суп молочний із макаронними виробами

Замовити дану роботу можна двома способами:

  • Подзвонити: (097) 844–69–22
  • Заповнити форму замовлення:
Не заповнені всі поля!
Обов'язкові поля до заповнення «ім'я» і одне з полів «телефон» або «email»

Щоб у Вас була можливість впевнитись в наявності обраної роботи, і частково ознайомитись з її змістом, ми можемо за бажанням відправити частини даної роботи безкоштовно. Всі роботи виконані в форматі Word згідно з усіма вимогами щодо оформлення даних робіт.