Характеристика роботи

Курсова

Кількість сторінок: 31

Платна робота

Ціна: 300.00грн.

Замовити роботу

ПЛАН

ВСТУП 3

І. ОРГАНІЗАЦІЙНА ЧАСТИНА 4

1.1. Організація роботи 4

1.2. Обладнання, інструменти та інвентар 6

ІІ. ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТА 9

2.1. Товарознавча карта сировини 9

2.2. Технологія приготування страв 15

2.3. Вимоги до якості та подачі страв 21

ІІІ. САНІТАРНІ ВИМОГИ ДО КУЛІНАРНОЇ ОБРОБКИ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ 22

ВИСНОВКИ 27

ЛІТЕРАТУРА 29

ДОДАТКИ 30

ВСТУП

Рідкі каші готують з усіх видів круп, крім гречаної, ячної і саго, на молоці або суміші молока і води (60% молока і 40% води). Рідкими вважаються каші, вихід яких становить 5-6 кг з 1 кг круп. Готують їх так само, як і в'язкі, але використовують більше рідини.

Подають гарячими з вершковим або топленим маслом, цукром, джемом, повидлом, медом (20-30 г на порцію), корицею, якою посипають кашу (0,5 г на порцію).

Молочна рисова каша– страва знайома всім з дитинства. Ніколи не задумувались, чому дітей годують саме цією кашею? Існує декілька причин:

по-перше, вона звичайно ж корисна, оскільки містить складні вуглеводи, які забезпечують енергією організм. А також вітамін РР, каротин і деякі амінокислоти. Проте хіба мало існує корисних страв?

по-друге, і це дуже важливо для дітей – молочна рисова каша не подразнює кишківник і захищає шлунок, завдяки тому, що вкриває його поверхню тонкою плівкою.

по-третє, вона не містить клейковину, що також важливо для дитячого організму.

Одним словом, в цієї каші є достатньо причин бути саме дитячою стравою.

Рисову кашу з молоком готують у всьому світі і різними способами та з безліччю інгредієнтів (бананами, горіхами, імбирем, шоколадом, маком, шафраном, фісташками – це далеко не повний список).

На заході її зазвичай називають рисовим пудингом і готують в якості десерту, додаючи корицю та ізюм. Рисовий пудинг особливо популярний в Англії, де його частіше запікають в духовці. В країнах Азії, де рис є основним продуктом харчування, вона також досить поширена і називається приблизно як “солодка рисова каша”. Що стосується української кухні, то окрім класичного рецепту рисової каші на молоці, частіше за все її готують з гарбузом, яблуками і сухофруктами.

Закрити

Особливості приготування каши рисової на молоці

Замовити дану роботу можна двома способами:

  • Подзвонити: (097) 844–69–22
  • Заповнити форму замовлення:
Не заповнені всі поля!
Обов'язкові поля до заповнення «ім'я» і одне з полів «телефон» або «email»

Щоб у Вас була можливість впевнитись в наявності обраної роботи, і частково ознайомитись з її змістом, ми можемо за бажанням відправити частини даної роботи безкоштовно. Всі роботи виконані в форматі Word згідно з усіма вимогами щодо оформлення даних робіт.