Характеристика роботи

Курсова

Кількість сторінок: 46

Платна робота

Ціна: 300.00грн.

Замовити роботу

ЗМІСТ

ВСТУП 3

РОЗДІЛ 1. ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА І ВІДОМОСТІ ПРО АКВАФІТЕС 5

1.1. Історія виникнення та розвитку аквафітнесу 5

1.2. Переваги, особливості, користь аквафітнесу. Показання і протипокази для занять 7

1.3. Основні напрямки та різновиди аквафітнесу 13

РОЗДІЛ 2. МЕТОДИКА ЗАНЯТЬ АКВАФІТНЕСОМ 17

2.1. Структура і зміст занять аквафітнесом 17

2.2. Засоби аквафітнесу 24

2.3. Складання програми занять та планування тренувального процесу 30

РОЗДІЛ 3. КОМПЛЕКСИ ВПРАВ АКВАФІТНЕСОМ 36

3.1 Розминка 36

3.2 Основна частина 37

3.3 Зміцнення серцево-судинної системи 39

3.4 Відновний етап 43

ВИСНОВКИ 45

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 47

ВСТУП

Актуальність дослідження. Давно відомо, що вода оздоровлює організм людини. Аквафітнес – це один з різновидів аеробіки, під час якої тренування відбуваються в басейні. На сьогодні це найефективніший засіб для тих, хто хоче відновити здоров’я, схуднути і підтримувати себе в тонусі. Аквафітнес рекомендований людям різного віку й комплекції, з причин відсутності великих навантажень і завдяки профілактиці деяких захворювань.

Головна складова цих тренувань – вода. Вона створює сприятливі умови, при яких ефективність занять підвищується в кілька разів. Рівень навантаження на людський організм менший порівняно з заняттями на суші. Саме тому аквафітнес можна рекомендувати людям, які мають проблеми з хребтом, венами й суглобами.

Заняття у воді допомагають розслабитися, знімають м’язову й нервову напругу, зміцнюють нервову систему. Під час тренувань відбувається і своєрідний масаж тіла водою. Завдяки йому шкіра стає більш зволоженою, пружною й еластичною. Водний масаж не дає накопичуватися в тренованих м’язах молочній кислоті, тому навіть після найінтенсивніших тренувань немає больових відчуттів. Крім того,

Окрім цього перевага аквафітесу і в тому, що у воді не доводиться потіти і немає відчуття обезсилюючої втоми, оскільки тут кожен вибирає свій рівень навантаження. Незалежно від того, в якому ритмі і з якою амплітудою рухаються інші, кожен учасник заняття йдете «своїм шляхом».

Заняття аквафітнесом покращують кровопостачання серця, що зменшує стресову дію на сердечні м'язи і збільшує аеробні можливості організму.

У воді надзвичайно добре почуває себе хребет, адже з нього знімається велика частина навантаження. Тому заняття у воді рекомендуються при остеохондрозі і інших захворюваннях хребта, вони дозволяють розвантажити хребет і виправити поставу.

Питання розширення та наукового обґрунтування засобів рекреації й оздоровчої фізичної культури, збільшення кількості оздоровчих програм, вивчення їх впливу на організм людини присвячені дослідження С.М. Реховского, Г.Л. Апанасенко, Ю.О. Усачова, Т.Ю. Круцевич, Г.В. Безверхньої та багатьох інших.

На сьогодні аквафітнес як засіб фізичної рекреації має особливий пріоритет і перспективу. Оздоровчий вплив аквафітнесу обумовлений активізацією найважливіших функціональних систем організму, високою енергетичною вартістю роботи, наявністю стійкого ефекту загартовування.

Об’єкт дослідження – заняття аквафітнесу.

Предмет дослідження – особливості проведення занять аквафітнесу та методика складання програм.

Мета дослідження - розглянути та узагальнити досвід щодо методики складання програм з аквафітнесу та організації проведення занять.

Завдання дослідження:

• дати загальну характеристику і відомості про аквафітес;

• розглянути методику організації та проведення занять аквафітнесом;

• визначити комплекси вправ аквафітнесом.

Методи дослідження: аналіз та узагальнення даних науково-методичної літератури та напрацювань вчених, вивчення і узагальнення досвіду роботи тренерів фітнес-клубів.

Структура роботи. Курсова робота складається зі вступу, трьох розділів, висновків та списку використаних джерел.

Закрити

Методика складання програм з аквафітнесу

Замовити дану роботу можна двома способами:

  • Подзвонити: (097) 844–69–22
  • Заповнити форму замовлення:
Не заповнені всі поля!
Обов'язкові поля до заповнення «ім'я» і одне з полів «телефон» або «email»

Щоб у Вас була можливість впевнитись в наявності обраної роботи, і частково ознайомитись з її змістом, ми можемо за бажанням відправити частини даної роботи безкоштовно. Всі роботи виконані в форматі Word згідно з усіма вимогами щодо оформлення даних робіт.