Характеристика роботи

Курсова

Кількість сторінок: 26

Платна робота

Ціна: 150.00грн.

Замовити роботу

ЗМІСТ

ВСТУП.. 3

І. ВПЛИВ ОЗДОРОВЧОЇ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ НА ОРГАНІЗМ.. 5

II. ОСНОВИ ЗДОРОВОГО ОБРАЗУ ЖИТТЯ ШКОЛЯРІВ. 11

2.1. ПРО РЕЖИМ ДНЯ.. 11

2.2. ГІГІЄНА РОЗУМОВОЇ ПРАЦІ 14

2.3. ПРАВИЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ.. 16

2.4. ПРО ЗВИЧКИ КОРИСНІ І ШКІДЛИВІ 19

III.   РУХОВА АКТИВНІСТЬ ШКОЛЯРІВ. 23

ВИСНОВОК.. 26

ЛІТЕРАТУРА.. 27

ВСТУП

Соціальні і медичні заходи не дають очікуваного ефекту в справі збереження здоров'я людей. В оздоровленні суспільства медицина пішла головним чином шляхом «від хвороби до здоров'я», перетворюючись все більш в чисто лікувальну, госпітальну. Соціальні заходи направлені переважно на поліпшення середовища незаселеного і на предмети споживання, але не на виховання людини.

Як жезберегти своє здоров'я, добитися високої працездатності, професійного довголіття?

Найбільш виправданий шлях збільшення можливостей організму пристосовувань, збереження здоров'я, підготовки особи до плідної трудової, суспільно важливої діяльності - заняття фізичною культурою і спортом.

Сьогодні ми навряд чи знайдемо освічену людину, яка заперечувала б велику роль фізичної культури і спорту в сучасному суспільстві. В спортивних клубах, незалежно від віку, займаються фізичною культурою мільйони людей. Спортивні досягнення для переважної більшості з них перестали бути самоціллю. Фізичні тренування «стають каталізатором життєвої активності, інструментом прориву в область інтелектуального потенціалу і довголіття». Технічний процес, звільняючи працівників від виснажливих витрат ручної праці, не звільнив їх від необхідності фізичної підготовки і професійної діяльності, але змінив задачі цієї підготовки.

В наші дні все більше видів трудової діяльності замість грубих фізичних зусиль вимагають точно розрахованих і точно скоординованих м'язових зусиль. Деякі професії пред'являють підвищені вимоги до психологічних можливостей людини, сенсорних можливостей і деяких інших фізичних якостей. Особливо високі вимоги пред'являються представникам технічних професій, діяльність яких вимагає підвищеного рівня загальної фізичної підготовленості. Однієюз головних умов є високий рівень загальної працездатності, гармонійний розвиток професійних, фізичних якостей. Використовувані в теорії, методики фізичної культури поняття про фізичні якості дуже зручні для класифікації різноманіття тренувальних засобів і,по суті, явилися критерієм якісної оцінки моторної функції людини. Виділяються чотири основних рухових якості: сила, швидкість, витривалість, гнучкість. Кожній з цих якостей людини властиві свої структури і особливості, які в цілому характеризують його фізичні особливості.

Закрити

Особливості організаційних форм фізичного виховання школярів

Замовити дану роботу можна двома способами:

  • Подзвонити: (097) 844–69–22 та (050) 297–73–76
  • Заповнити форму замовлення:
Не заповнені всі поля!
Обов'язкові поля до заповнення «ім'я» і одне з полів «телефон» або «email»

Щоб у Вас була можливість впевнитись в наявності обраної роботи, і частково ознайомитись з її змістом, ми можемо за бажанням відправити частини даної роботи безкоштовно. Всі роботи виконані в форматі Word згідно з усіма вимогами щодо оформлення даних робіт.