Характеристика роботи

Курсова

Кількість сторінок: 31

Платна робота

Ціна: 300.00грн.

Замовити роботу

ЗМІСТ        

Вступ. 3

1. Огляд літератури по фізичній підготовленості школярів. 5

2. Організація, зміст і методика масової позаурочної фізкультурно-оздоровчої роботи. 11

2.1. Ранкова гігієнічна гімнастика (зарядка) 12

2.2. Фізкультхвилинки. 13

2.3. Гімнастика перед сном. 13

2.4. Загартовування. 13

2.5. Повітряні ванни. 13

3. Руховий режим учнів. 14

4. Основи методики фізичного виховання учнів 1-4-х класів. 17

Методичні рекомендації 17

5. Методичні вказівки, направлені на розвиток рухових фізичних якостей. 21

Висновок. 23

Список використаної літератури. 24

Додаток. 25

Вступ

В «Основних напрямах розвитку охорони здоров'я населення і перебудови загальноосвітньої школи в області фізичного виховання учнів» на період до 2002 року, підкреслено значення охорони здоров'я дітей і підлітків, як найважливішої умови оздоровлення всього населення.

Реалізація реформи загальноосвітньої школи в області фізичного виховання учнів, її характер і масштабність зажадають значний час.

На найближчі роки першорядним стане вдосконалення діючих форм шкільної фізкультури, підвищення їх ефективності, організаційного рівня і результативності всіх складових програму компонентів.

Кінцевим результатом впливу фізичної культури на всьому протязі навчання, розвитку і виховання з 1-11 класу повинна бути «фізично досконала» людина.

Відмінне здоров'я, міцне і загартоване тіло, сильна воля, формовані в процесі занять фізичною культурою і спортом, є хорошою основою для інтелектуального і розумового розвитку людини. Досягти високої фізичної досконалості, позбутися деяких природжених і придбаних фізичних недоліків можна лише шляхом правильного і систематичного використання фізичних вправ.

На жаль, багато батьків не розуміють оздоровчого значення фізичної культури і спорту, не надають належної уваги фізичному вихованню дітей. Тому задача викладачів фізичного виховання і тренерів – роз'яснити позитивну дію фізичної культури на стан здоров'я і фізичний розвиток дітей.

Як показує практика, діти з підвищеним руховим режимом, тобто активно що займаються фізичною культурою і спортом, краще за своїх однолітків встигають в загальноосвітній школі. Крім того, у школярів, активно що займаються фізичними вправами, підвищується стійкість до простудних захворювань.

Спостерігаючи протягом ряду років за формуванням організму, ми звичайно цікавимося станом їх здоров'я, фізичного розвитку і фізичної підготовленості, фіксуючи це відповідними показниками. Комплекс цих показників створює повне уявлення про організм дітей.

Розглядаючи рухову діяльність дітей, ми спостерігаємо її в різних формою рухах, в яких виявляються в тій чи іншій мірі швидкість, сила, спритність, витривалість або поєднання цих якостей. Ступінь розвитку фізичних якостей і визначає якісну сторону рухової діяльності дітей, рівень їх загальної фізичної підготовленості.

Поєднуючи заняття фізичною культурою із загальною фізичною підготовкою, ми тим самим здійснюємо процес всесторонньої фізичної підготовки, що має велике оздоровче значення.

Звичайно, розвиваючи фізичні якості, ми удосконалюємо і функції організму, освоюємо певні рухові навики. В цілому цей процес єдиний, взаємозв'язаний, і, як правило, високий розвиток фізичних якостей сприяє успішному освоєнню рухових навиків.

Наприклад, чим краще у підлітка буде розвинена швидкість, тим швидше він пробігатиме короткі дистанції, буде швидше за звістку м'яч, граючи у футбол, швидше переміщатися в будь-яких інших іграх, тобто високий рівень розвитку швидкості позитивно позначатиметься на виконанні конкретних фізичних вправ. Те ж можна сказати про розвиток сили і витривалості. Отже, розвивати ці якості потрібно в першу чергу в плані загальної фізичної підготовки, використовуючи для даної мети відповідні найефективніші засоби.

Таким чином, розвиток фізичних якостей, по суті, є основним змістом загальної фізичної підготовки.

Закрити

Культурно-оздоровчі вправи в режимі учбового і продовженого дня

Замовити дану роботу можна двома способами:

  • Подзвонити: (097) 844–69–22
  • Заповнити форму замовлення:
Не заповнені всі поля!
Обов'язкові поля до заповнення «ім'я» і одне з полів «телефон» або «email»

Щоб у Вас була можливість впевнитись в наявності обраної роботи, і частково ознайомитись з її змістом, ми можемо за бажанням відправити частини даної роботи безкоштовно. Всі роботи виконані в форматі Word згідно з усіма вимогами щодо оформлення даних робіт.